Dieta zależna od grupy krwi?

Dawno wiadomo, że to co spożywamy oddziałuje na własny ustrój w sposób fundamentalny. Dlaczego wobec tego jednakowa potrawa na niektórych ma wpływ w inny sposób a na innych zupełnie w inny sposób? Z jakiej przyczyny ogórek kiszony u niektórych wywołuje lepsze trawienie, zaś u niektórych niestrawność? Czemu jedni mają alergię na pomidory natomiast niektórzy np. na truskawki?

Prosta odpowiedź. To jak trawimy oraz asymilujemy substancje pokarmowe jest zależne od własnej grupy krwi. Dieta zgodna z grupą krwi stworzona została przez lekarza Dr Peter D’Adamo – znany specjalista medycyny naturalnej. Opublikował on książkę która gromadzi przepisy kulinarne dla poszczególnych grup krwi. Wykazuje, że grupa krwi wpływa na nasz program dietetyczny i żeby być zdrowym należy tego programu się trzymać. Pokazuje, że bez przesadnych cierpień można umożliwić sobie odpowiednie żywienie, jak również i zdrowie. Tudzież nie musi być ono okupione cierpieniami. Dobra dieta jest w stanie odwrócić wiele chorób.

Grupa krwi pozwala stwierdzić potrzeby systemu – albowiem pojedynczy człowiek jest inny tym samym wymaga indywidualnych pierwiastków. Dietę powinno się wspierać właściwymi witaminami pasującymi dla każdej grupy krwi rozdzielnie. Są dodatkowo mikstury – dodatki diety – ogólne dla jakiejkolwiek grupy krwi.

Dieta zgodna z grupą krwi to fragment medycyny naturalnej hołubiącej zasadzie, że właściwie zapobiegać aniżeli kurować. Biologia sama wie jak bronić się przed bakteriami jak też toksynami, zatem należy zawierzyć wskazówkom doktora D’Adamo.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.7/10 (9 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)