Doda Elektroda

Estrada to sfera życia, która zdecydowanie potrzebuje niesamowitej energii aby w niej się wyróżnić. Scena pamięta niemało przypadków sukcesu jednego obrazu czy jednego przeboju, zatem nie sztuką jest zasłynąć, trudnością jest spożytkować własne możliwości oraz nie zaprzepaścić szansy.

Świadectwem wyjątkowego uznania w rodzimym show biznesie jest Dorota Rabczewska śmiem twierdzić znana wszystkim jako Doda. Młoda, urocza, a poza tym odważna dziewczyna, wydała kilka płyt z kapelą Virgin, następnie postawiła na samodzielną karierę. Jej osobliwe wypowiedzi wzbudzają mnóstwo sporów.

Doda Elektroda mówi co myśli, sama decyduje o sobie. Jest jedną z tych gwiazd w rodzimym show biznesie, jakie dbają ażeby się o nich mówiło. Nie zawsze najważniejsze o czym gadają, istotne ażeby mówili. Doda uporczywie kreśli własny wizerunek młodej, samodzielnej kobietki, która swoim geniuszem ma przyćmiewać pozostałe polskie gwiazdeczki. Troszczy się o własną osobę w taki sposób by śmiało przedstawiać swoje ciało na rozkładówkach i okładkach dzienników. Nieraz miała sesje zdjęciowe dla polskiej wersji Playboya.

Popularna jest także z powodu namiętnego związku małżeńskiego, a ściślej mówiąc spektakularnego rozstaniu z futbolistą Radosławem Majdanem. W którymś z rannych programów telewizyjnych publicznie podała do wiadomości, że jej małżeństwo dobiegło końca, lecz bulwarowe gazety sygnalizują co chwila, iż ta dwójka nadal widywana jest razem na wspólnych zakupach, w lokalach itp.

Rzecz bezsporna to, że Doda ma zdolności – głos, temperament. Umiała z tego zrobić użytek aby osiągnąć powodzenie oraz majątek. Czy jej ambicją będzie teraz międzynarodowy rynek muzyczny?

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.7/10 (16 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)