GE Aviaton podkreśla swoją obecność na rynku chińskim

GE Aviation nadal zwiększa i podkreśla swoją obecność w Chinach, z niemal 2000 GE i silników CFM56 * Obecnie w eksploatacji.
GE Aviation zanotował znaczny wzrost zamówień silników w Chinach i innych regionalnych krajach w ciągu ostatnich pięciu lat w celu wspierania chińskiego rosnącego segmentu lotnictwa,” powiedział Roger Seager, Vice President i General Manager w Commercial Aircraft Programy w Chinach.

Nasz chińskich operatorów zostały niezwykle zadowoleni z wydajności, niezawodności i trwałości GE i CFM produktów, a nam pozostaje zobowiązana do wsparcia naszych klientów w tym regionie.”

Najlepiej sprzedająca się grupa samolotów w Chinach są samoloty Airbus A320 i Boeing 737, które są napędzane przez silniki CFM56.

GE’s genx silniki były bardzo popularne wśród klientów w regionie, W sumie zanotowano 44 787 zamówień na samoloty Boeing Dreamliners z silnikami GE Aviaton.

GE współpracuje z Commercial Aircraft Corporation of China (COMAC) przy nowych samolotach ARJ21, zasilanych przez silniki GE CF34-10A. transport lotniczy w Chinach podobnie jak inne gałęzie rozwija się w ogromnym tempie. giełda transportowa silników lotniczych obecnie cieszy się dużym powodzeniem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.7/10 (14 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)