Najtańsze ubezpieczenia OC

Obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne OC stanowią podstawowy warunek , który kierowca musi spełnić chcąc poruszać się po drogach publicznych. W momencie zarejestrowania auta powinniśmy wykupić polisę OC. Nabyć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej możemy u biurze agenta ubezpieczeniowego, kontaktując się z nim telefonicznie bądź za pomocą Internetu. Ubezpieczenia komunikacyjne online z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz to szerszy krąg osób zainteresowanych. Ludzie coraz więcej samochodów ubezpieczają przez Internet ze względu na to , że oszczędzają :

-pieniądze- nie płacą prowizji agentom,

-czas –wykupują ubezpieczenia komunikacyjne bez wychodzenia z domu.

ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia OC we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych mają ten sam zakres. Decydując się na zakup konkretnego ubezpieczenia OC powinniśmy kierować się przede wszystkim ceną. Wysokość taryfy OC jest uzależniona w największej mierze od składki podstawowej i tabeli Bonus Malus. Tabela nagradza dobrych kierowców i karze jednocześnie złych. Znajdziemy w niej informacje na temat zniżek jakie przysługują za bezkolizyjną jazdę jaki i podwyżek dla kierowców powodujących kolizje ,wypadki drogowe. Cena jaką zapłacimy za wybrane ubezpieczenia komunikacyjne OC uzależniona jest od jeszcze wielu innych czynników m.in.:

–   rodzaj pojazdu,
–   pojemność silnika,
-długości posiadania prawa jazdy,
–  miejsca zarejestrowania pojazdu.
Powinniśmy liczyć się z faktem iż jeżeli mieszkamy w dużym mieście za tą samą polisę OC zapłacimy więcej niż kierowca z małego miasteczka czy wsi. Różnica w cenie wynika z faktu częstszych kolizji i wypadków do których dochodzi w miastach o większym natężeniu ruchu drogowego.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.0/10 (15 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)