Nowatorskie sposoby reklamy

W dzisiejszych czasach sposoby reklamy największych marek lub firm co raz bardziej zaskakują, mimo iż tak wiele sposób zostało już wymyślonych. W XXI wieku gdzie nie spojrzymy widzimy reklamę. Są one bardzo często uciążliwe i nudne. Taką właśnie metodą są obecnie wykonywane telefonu lub wysyłane SMS-y za pomocą automatów. Przedstawione przykłady są przeklinane na co dzień przez wielu ludzi. Nie są one wysyłane do nas jednak bez naszej zgody. Najczęściej nieświadomie akceptujemy warunki, w których właśnie dajemy możliwość drugiej stronie przesyłania do nas reklam. Dzieje się tak w przypadku głosowania na artystów w programach telewizyjnych na przykład Taniec z gwiazdami. Z takiego rozsyłania reklam bardzo ciężko się wycofać. Bardzo często na słowne prośby reklamodawca po prostu nie reaguje. Najskuteczniejszym sposobem jest zmiana numeru.

Kolejne przykłady nowatorskich sposób reklam są znacznie mniej inwazyjne. Pierwszy z nich stosowany czasem przez firmy usługowe to tradycyjny telegram z zaproszeniem do zapoznania się z ofertą firmy umieszczoną w internecie. Jest to metoda, która potrafi zainteresować i nakłonić odbiorcę do przeczytania czegoś więcej na temat naszych usług. Wysłanie telegramu  to również pokazanie tego jak ważny jest dla nas ów klient. Reklama dostarczana w taki sposób zostanie w pamięci odbiorcy znacznie dłużej niż wysłany natrętny SMS lub mail.

Następnym skutecznym sposobem na budowanie pozycji marki w internecie jest reklamowanie się za pomocą gadżetów. Logo i slogan firmy na kubkach, zapalniczkach lub czapkach jest dobrym sposobem na budowanie podświadomego zaufania klienta. Dzięki temu mając wyboru kilka produkt wybierze właśnie ten, który został przez nas wyprodukowany. Można tutaj jako przykład podać Coca Colę, która stale reklamuje się za pomocą dodawanych gratisowo szklanek z logiem swojej marki. Samo stosowanie przez tą firmę tego sposobu może świadczyć o jej skuteczności.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.2/10 (18 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)