Nowe taryfy “Play dla Firm”

Play wprowadza ofertę dla średnich i małych klientów biznesowych. Taryfy Play dla Firm skierowane są do klientów prowadzących własny, nawet najmniejszy biznes, oczekujących specjalnej obsługi i konkurencyjnych taryf obniżających koszty prowadzenia biznesu.
W ramach Play dla Firm obowiązują te same płaskie stawki do sieci własnej, jak i do pozostałych operatorów. W ofercie dostępne będą trzy abonamenty – za 50 zł, 125 zł oraz 300 zł (netto). Efektywna cena minuty będzie wynosić od 28 groszy w najtańszym abonamencie do 20 groszy w najdroższym. Do tego dokupić można za 9 zł netto pakiety minut do wykorzystania – i tu nowość – tylko wewnątrz sieci.

W ramach poszczególnych abonamentów oferowany jest pakiet kwotowy na rozmowy, SMS-y i transfer danych, klienci sami wybierają, na co zostanie on wykorzystany. Im więcej klienci rozmawiają, tym mniej płacą, a także mają możliwość dokupienia dodatkowych pakietów minut dla grupy biznesowej w sieci Play.
W ofercie dostępne są wyłącznie najnowszej generacji telefony 3G, z dostępem do poczty e-mail oraz umożliwiające szybki dostęp do wszelkich informacji pomocnych w prowadzeniu firmy. Klienci biznesowi mogą również kupować telefony dostępne w ofercie indywidualnej

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.8/10 (13 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)