Politurowanie mebli

Planowanie umeblowania pomieszczeń w XXI wieku stało się jakąś sztuką. Jedni wolą skromny, minimalistyczny wystrój, który łatwo można osiągnąć przez niewyszukane meble, jasne elewacje, kubistyczne ryciny na elewacjach… innym sprawia przyjemność nowoczesność.

Niejeden woli meble z duszą – antyki, choć znalezienie tych stosownychpochłania dużo zachodu jak również trzeba fachowca by wskazać właściwe sprzęty do własnego pokoju czy miejsca pracy. Niekiedy meble dostajemy w spadku po dziadku i babci lub też wujku i cioci. Warto dać im nowy profil oraz przywrócić im dawną świetność.

Warto skierować się z tym do eksperta. Robert Sak pomoże nam wybrać sprzęt meblowy do pomieszczenia. Jego zakład Sak-Antyki wykonuje naprawę jak również pielęgnację mebli. Trudni się także odświeżaniem mebli. Jego profesją jest również konserwacja antyków – bibelotów w stylu art-deco czy biedermeier. Sak-Antyki to również odsprzedaż oraz import staroci.

Twórcy z zakładu Sak-Antyki zdołają również zrobić kopie antyków popularnych z pokazów domów aukcyjnych. Dla wymagających nabywców realizują też repliki mebli. Ich specjalnością stała się też intarsja i rzeźbienie w drewnie, a także zdobnictwo.

Znawcy starych mebli szukają osobliwości na bazarach jak również tak zwanych wystawkach – dzięki biegłości pracowników zakładu Sak-Antyki jest możność aby takie z pozoru bezużyteczne meble odrestaurować. Odnawiania mebli oraz odnawianie antyków to także sfera działań firmy.
Staroświeckie to nie znaczy nieinteresujące. Z pewnością posiada duszę i przeszłość, której możemy być rozdziałem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.5/10 (16 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: -1 (z 1 głos)