Prenumeruj gazetę w wydaniu cyfrowym.

W dzisiejszych czasach mamy niestety znacznie mniej czasu na czytanie gazet. Niezwykle często skupiamy się na krótkich informacjach z Internetu i niestety na tym poprzestajemy. Jednakowoż obecne rozwiązania techniczne zezwalają pójść o znacznie dalej i nie rezygnować z czytania czasopism, ponieważ nareszcie dostępne w sprzedaży są ich wydania cyfrowe.

Czasopisma, gazety i magazyny w dużo tańszych aniżeli tradycyjne wydaniach cyfrowych są osiągalne np. na portalu www.twojegazety.pl. Dzięki takim stronom możemy czytywać na ekranie monitora świeże wydania codziennych gazet, jak i ulubionych magazynów. Wszystko to bez nakazu wychodzenia do empiku i marnowania niepotrzebnie cennego czasu, który możemy wykorzystać lepiej. Wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki.

Myśląc o e-prasie należy bezwzględnie pomyśleć o względzie ekologicznym. Nie marnujemy bez potrzeby papieru, bowiem czytamy wydanie cyfrowe. Na biurku nie walają nam się ogromne stosy gazet, jakie często wyrzucamy do kosza. Teraz ocalimy “życie” kilkunastu drzew.

Strona TwojeGazety.pl mieści również pozycje audiobooki – w tym książki dla dzieci. Wieczorami – gdy jesteśmy zmęczeni ebooki audio idealnie zastępują nas w czytaniu ciekawych bajek milusińskim. Bajki audio to ciekawa pozycja dla wszystkich rodziców. Sami również możemy oszczędzić kilka chwil słuchając książki audio – tak przy okazji – np. podczas sprzątania lub szydełkowania.

E-booki to dostępne w Internecie książki online na wiele tematów – od funduszy unijnych, poprzez podręczniki szkolne, na książkach obyczajowych kończąc. E-książki mogą być bardzo często świetną odskocznią po trudnym dniu w szkole lub pracy.

Twojegazety.pl to szybka prenumerata gazet, super taniego dostępu do e-prasa, dostarczane pod nos i zawsze regularnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.3/10 (14 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)